Philip Morris
21 Kasım 2018
Eti
19 Kasım 2018

Ürünlerimiz

Coca Cola
1886 yılında Eczacı Dr. John Pemberton tarafından ferahlatıcı bir içecek olarak üretilen Coca-Cola, o zamandan bu yana dünyanın en çok bilinen markası oldu. Amerika Birleşik Devletleri dışında ilk kez 1906 yılında şişelenmeye başlanan Coca-Cola, Türkiye’de 1964 yılında üretilmeye başlandı.
Coca Cola Şekersiz
İlk kez 2005 yılında ABD’de lansmanı yapılan, Türkiye’de 2008’de piyasaya sunulan Coca-Cola Şekersiz’in en önemli özelliği gerçek Coca-Cola lezzetini şekersiz verebilen tek içecek olmasıdır.
Coca Cola Light
Hayattan keyif almayı ne kadar seviyorsun? Gülmeyi, koşmayı, sevmeyi, heyecanlanmayı, şımarmayı... Ya daha aktif ama daha hafif bir hayatı? Gün ortasında seni bir anda tazeleyen, üstelik kalorisiz bir anı? Bırak sözlerin istediği gibi aksın... Bırak gözlerin ışığı yansıtsın... Coca-Cola light’la içinden geldiği gibi yaşa...
Fanta
Fanta'nın enfes portakal tadını ve baloncuklarla dolu ferahlığını yaşa ve bu eğlenceli dünyayı keşfet. Fanta birbirinden güzel tatlarıyla seni meyvelerin ferah ve lezzetli dünyasına davet ediyor; Fanta Portakal ve Fanta Mandalina ile sen de hayatı FANTA’la.
Sprite
Başın sıkıştığında, canın sıkıldığında, eğlenmek istediğinde hatta hiçbir şey yapmadığında bile Sprite senin yanında.
Schweppes
Ferahlatıcı bir lezzet arayanlar için mandalina ve limon aromalı Schweppes, sadelikten vazgeçmeyenler için Schweppes Tonik, eşsiz zencefil tadıyla Schweppes Ginger Ale ve tazelenmek isteyenler için misket limonu ile nane aromasının mükemmel uyumu Schweppes Lime&Mint. Yenilenen Schweppes ile her yudumda yeni keşiflere…
Cappy
Meyve suları gün içinde vücudun kaybettiği suyun ve enerjinin kazanılmasına yardımcı olur. Enerji ihtiyacınızı karşılamak ve vücudunuzu vitamin, mineral ve antioksidan maddeler ile desteklemek için meyve suyu içebilirsiniz.
Fuse Tea
Sınırlarını kaldır. Hem hayatında, hem zihninde… Çünkü hemen o sınırların dışında yaşanmaya hazır yepyeni anlar, heyecanlar, keyifler, mutluluklar var. Şimdi kapat gözlerini Fuse tea’den bir yudum al, rahatla ve Yeniliğe aç kendini.
Damla Doğal Kaynak Suyu
Damla Doğal Kaynak Suyu, Türkiye’nin 4 farklı yöresindeki 4 kaynaktan doldurulan, ve bu dört kaynağının tamamıyla Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü tarafından Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görülen bir doğal kaynak suyudur.
Damla Minera
Bursa Uludağ’daki kaynağından doldurulan "Damla Minera" Maden Suyu, kalsiyum açısından zengin mineralli içeriği, doğal tadı ve rahat içimi ile ferahlık sunuyor. Aynı zamanda "Damla Minera"nın meyve aromalı tatlarında, doğanın benzersiz ferahlığı meyvelerin lezzetiyle buluşuyor. Damla Minera’nın, Limon ve Elma olmak üzere iki farklı meyve aromalı tadı bulunuyor.
Powerade
Powerade, spor sırasında terle kaybedilen sıvı ve elektrolitlerin (sodyum-potasyum) hızlı bir şekilde geri kazanılmasına destek olur. Böylece, spor yaparken kendi performansınızı en yüksek seviyede uzun süre göstermenize yardımcı olur.
Gladiator
Günlük hayatın ağır temposu seni fazlasıyla yoruyor mu? Uzun saatler boyunca çalışmak, sürekli bir yerlere koşuşturmak enerjini tüketiyor mu? Böyle zamanlarda harcadığın enerjiyi yerine koyacak ve seni tekrar toparlayacak bir içeceğe ihtiyacın var. Yoğun tempo karşısında her zaman ayakta kalman için; "Gladiator".
SenSun
Keyifli anların içeceği olarak tanımlanan SenSun, Türkiye’de 1970 yılında üretilmeye başlandı. İlk üretimine İzmir’de başlanan SenSun, Ege bölgesi tüketicisinin en fazla tercih ettiği gazoz markalarından biri oldu.