BP Castrol
4 Kasım 2019
Coca Cola
21 Kasım 2018

Ürünlerimiz

Rakı
500 yıllık bir geçmişe sahip olduğu düşünülen rakı kategorisindeki markalarımız; Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Kulüp Rakı, Altınbaş, İzmir Rakısı ve Yekta Rakı’dan oluşmaktadır.
Votka
Votka kategorisine ait üretim ve satışını gerçekleştirdiğimiz markalarımız, Binboa, İstanblue, Bazooka, Diageo bünyesinde ülkemizde dağıtımını üstlendiğimiz uluslararası markalarımız ise Smirnoff, Ketel One, Ciroc ve Gilbey's 'den oluşmaktadır.
Viski
Viski kategorisine ait Diageo bünyesinde ülkemizde dağıtımını üstlendiğimiz uluslararası markalarımız olan harmanlanmış viskiler; Johnnie Walker, J&B, Dimple, Bulleit Bourbon, Vat 69, White Horse, single malt viskiler ise; Talisker, Lagavulin, Cardhu, Caol Ila,The Singleton of Dufftown, Glen Elgin, Glenkinchie, Dalwhinnie, Oban ve Cragganmore’dan oluşmaktadır.
Cin
Cin kategorisine ait üretim ve satışını gerçekleştirdiğimiz markalarımız, Cin Adalin, Saga Cin, Diageo bünyesinde ülkemizde dağıtımını üstlendiğimiz uluslararası markalarımız ise Gordon's London Dry Gin, Tanqueray ve Gilbey's Special Dry Cin'dir.
Likör
Likör, aromatik tatlandırıcılarla tatlandırılmış, şekerli, meyve ya da türlü bitkilerden veya bunların brandy, cin, rom, vodka, viski gibi içkilerle harmanlanmasıyla yapılan bir alkollü içkidir.​
Rom
Rom kategorisinde Diageo bünyesinde ülkemizde dağıtımını üstlendiğimiz uluslararası markalarımız Captain Morgan ve Zacapa’dır. Rom, şeker kamışı suyu, melası ve damıtılmasından arta kalan vinasın su ile karıştırılarak şıra haline getirilmesiyle üretilir. Elde edilen şıra, 48 saat ile 5 gün arasında değişen sürelerde mayalandıktan sonra damıtılır.
Tekila
Tekila kategorisindeki Diageo bünyesinde ülkemizde dağıtımını üstlendiğimiz uluslararası markamız Don Julio'dur.Anadolu'da Sabır Otu ismiyle de bilinen Agave bitkisinin bir çeşidi olan Agave tequiliana bitkisinin damıtılmasıyla elde edilir. Meyveli ve keskin bir tadı vardır. Yıllandıkça tadı yoğunlaşan bir içki olan Tekila, metal ya da cam bir tankta bekletilirse ki bu tekilayı renksiz tutar
Şarap
Şarap kategorisine ait markalarımız, Kayra Imperial, Kayra Versus, Kayra Vintage, Kayra Buzbağ Rezerv, Kayra Cameo, Kayra Madre, Allure, Kayra Steakhouse Blend, BBQ Blend, Terra, Leona, Buzbağ, Tılsım, Cumartesi, Güzel Marmara ve ithal ettiğimiz dünya şarapları; Cielo, Echo Falls, Nobilo, Ruffino, Sancerre, Giacondi, Zuccardi, Ludovic de Beasujour, Adam, Terres de Berne, Grüner Veltliner, Antares ve Fransa’nın Bordeaux bölgesinin prestijli şarapları; Château Bel Air, Château Louvie, Zédé de Labegorce’dan oluşmaktadır.
Diageo Reverse
Diageo Reserve kategorisindeki markalarımız, Diageo'nun miras, zanaatkarlık ve inovasyon açısından zengin portföyünün içerisindeki lüks bölümünü temsil eder. Bu kategoride yer alan markalarımız; 2009’dan bu yana dünya genelindeki satışlarını iki katına çıkarmış ve güçlü bir büyüme ivmesi yakalamıştır.​